WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

Majówka 2019 w Zamku Janów Podlaski

Data publikacji: 09/04/18

Zamek Janów Podlaski i i Stowarzyszenie Turystyczno-Kulturalne w Janowie Podlaskim zapraszają na "Majówkę 2019".

W trzydniowym programie zaplanowano ciekawe atrakcje dla starszych i młodszych majówkowiczów.

  1 maja w godz. 10-17 odbędzie się VIII Jarmark Artystyczno-Historyczny. Impreza, jak co roku, gromadzi rękodzielników i artystów z Podlasia i innych części Polski. W programie: kramy wystawców, zespoły ludowe z Polski i Białorusi, pokaz jazdy konnej w strojach arabskich, konkursy dla najmlodszych, majowe grillowanie, atrakcje dla najmłodszych (m.in. dmuchane zamki i przejazdy na kucykach). Będzie też możliwość przelotu motorolotnią (na Łące przy Alei A. Krzyształowicza, rezewacja tel. 602732395).

2 maja, w Święto Flagi Narodowej, zostanie zorganizowana Rodzinna Wycieczka Rowerowa połączona z akcja "Czysta Rzeka". Trasa około 20 km. Rodziny dołączą do jednego ze sztabów i pomogą przy sprzątaniu rzeki Bug. Więce informacji na temat Operacji Czysta Rzeka  https://www.facebook.com/events/2157228084384301/.  Następnie od godz. 15.00 spotykamy się  w Zamku Biskupim i ,,kolegujemy się" do północy lub rana.
W programie przede wszystkim szeroko pojęta integracja, spotkania wystawy i oczywiście dobra muzyka. Wiele dobrej muzyki. Muzycznym finałem będzie koncert Jacka Kleyffa z Orkiestrą Na Zdrowie.

3 maja, w Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, w godzinach 13-15 odbędzie się dzień otwarty w Hotelu Zamek Janów Podlaski, Pensjonacie Uroczysko,Dworku Łukowiska i Dworku w Zaburzu. Zwiedzanie dworków poprzedzi msza św. w kolegiacie pod wezwaniem św. Trójcy w Janowie Podlaskim o godzinie 9.30

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij