WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

BASEN I STREFA WELLNESS

Basen i Strefa Wellness to przestrzeń relaksu i odprężenia. Idealne miejsce do wyciszenia, chwila dla siebie przed ważną prezentacją, po konferencji lub dniu pełnym wrażeń, jakich dostarczają atrakcje w Zamku i w jego okolicach.

Jasne, przestronne wnętrze basenu oświetlone jest naturalnym światłem, wpadającym przez okna, odsłaniające widok na zielone Podzamcze. Basen wyposażony jest w kaskady wodne, masaż ścienny, przeciwprądy, gejzery powietrzne, osobny brodzik i pięcioosobowe jacuzzi.

W celu udoskonalenia formy fizycznej i psychicznej proponujemy wizytę w strefie saun.

Naszym Gościom oferujemy saunę fińską, sanarium i łaźnię parową z aromaterapią i koloroterapią oraz z dodatkową funkcją solanki. Zabiegi inhalujące, oczyszczające, relaksujące w saunach mają dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, wzmacniają odporność, poprawiają krążenie, wyciszają, a jednocześnie dodają energii.

Dla kompletnego odprężenia całego ciała proponujemy tropikalny deszcz, a na orzeźwienie deszcz lodowy lub kamienną misę z kostkami lodu. Siły witalne z pewnością pobudzi błyskawiczny strumień zimnej wody z wiadra fińskiego.

W Strefie Wellness, w pokoju relaksu znajduje się również ściana solna, która tworzy specjalny mikroklimat i ma właściwości lecznicze.

Strefa Wellness czynna codziennie w godzinach 08:00 - 21:00

Cennik dla Gości nie nocujących w hotelu:

Dni poniedziałek - czwartek:

  • osoba dorosła - 40 zł
  • dziecko do lat 12 – rabat 50%

Dni piątek - niedziela oraz święta:

  • osoba dorosła - 60 zł
  • dziecko do lat 12 – rabat 50%

Opłata jednorazowa bez limitu czasowego.

Regulamin korzystania ze Strefy Wellness

Zgodnie z § 7 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 roku w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. 2015, poz. 2016) Zamek Biskupi informuje, że woda doprowadzana do niecek i woda w nieckach jest regularnie badana pod względem parametrów mikrobiologicznych i fizykochemicznych.

Zbiorcza roczna ocena jakości wody pływalni krytej Zamek Janów Podlaski (31.07.2019)

Ocena Jakości wody wykorzystywanej do pływania nr 9.2020
Ocena Jakości wody wykorzystywanej do pływania nr 8/2020

Sprawozdanie z badań Nr: 675/02/2020

 
Woda spełnia wymagania mikrobiologiczne i chemiczne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij