WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

Imprezy/Wesela

Niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe chwile tworzą niezwykłe miejsca i przyjaźni ludzie. Takim miejscem jest Zamek Biskupi – idealna przestrzeń do przeżycia niezapomnianych wieczorów, uroczystych przyjęć, szalonych imprez. Gwarantując serwis na najwyższym poziomie, zorganizujemy imprezy dostosowane do Państwa oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu: Stanisław Pachulec, tel. +48 530 287 169, spachulec@zamekjanowpodlaski.pl

Oferując profesjonalną organizację wesela, otwarci na Państwa sugestie, stworzymy wyjątkową kombinację barw, smaków i oprawy muzycznej, tak aby mogli Państwo spędzić ten niezwykły dzień w sposób szczególny, ciesząc się nim z bliskimi.   

Z takim samym pietyzmem zorganizujemy kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny, wystawny obiad i ucztę na kilkaset osób. Dysponujemy salami restauracyjnymi, salonami historycznymi oraz główną salą balową.

Idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu jest Altana Grillowa. Znajdująca się na skraju parku, daje możliwości zainscenizowania wspaniałego przyjęcia o zachodzie słońca, nocy przy lampionach czy późnego śniadania w klimacie ekspresjonistów.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Stanisław Pachulec, tel. +48 530 287 169, spachulec@zamekjanowpodlaski.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij