WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

Nagrody i wyróżnienia

Zamek Biskupi zwycięzcą w konkursie MP POWER AWARDS 2016 – MP POWER VENUE w kategorii unique venue. 

"Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży."

Nagroda dla Zamku Biskupiego w programie "Guest Review Awards 2016" portalu Booking.com z oceną 9,2 wraz z uzasadnieniem:
"Doskonałą ocenę zawdzięczacie Państwo nieustającym pozytywnym opiniom, które goście dodawali na przestrzeni wielu miesięcy w oparciu o świetne wrażenia z pobytu w Państwa obiekcie. Państwa obiekt jest zawsze o krok do przodu. Dzięki Państwa staraniom nieznajomi czują się jak u siebie. Każdego dnia umilają Państwo komuś dzień. Wszystko to robi wrażenie na gościach, co ma odzwierciedlenie w opiniach, które piszą"

Zamek Biskupi zdobył 2 miejsce w konkursie Hotel z Pomysłem 2016

W konkursie Hotel Brand Awards 2016 Zamek Biskupi Janów Podlaski znalazł się w TOP 10 hoteli w kategoriach "Historic" oraz "Rising Star" 

Zamek Biskupi Janów Podlaski zwycięzcą w konkursie Profit Hotel Awards 2016 w dwóch kategoriach: hotel historyczny, zabytkowy oraz nowy obiekt.

Zamek Biskupi Janów Podlaski nominowany w Konkursie Hotel Z Pomysłem 2016 w pięciu kategoriach: Debiut Roku, Hotel 4-5 gwiazdek, Poza miastem, SPA, W budynku zabytkowym.

Władysław Grochowski - przezes Grupy Arche, właściciel Zamku Biskupiego - Człowiekiem Roku 2016 w Konkursie Hotelarz Roku

Inwestycja Roku Rynek Hotelarski

Modernizacja Roku 2015 w kategorii Obiekty Hotelarsko - Turystyczne:

Władysław Grochowski, Prezes Grupy Arche i właściciel Zamku Biskupiego odebrał statuetkę Super Optymista Roku 2016, przyznaną przez Fundację Jestem Optymistą. To nagroda za optymistyczne nastawienie, dużą empatię i realne działania związane z pomaganiem repatriantom ze Wschodu.

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim jest pierwszym w historii międzynarodowego konkursu World Travel Award reprezentantem Podlasia nominowanym w do tytułu "Najlepszego Europejskiego Nowego Hotelu 2016” – "Europe’s Leading New Hotel 2016”. Nominacja jest szczególnie cenna, gdyż konkurs „World Travel Awards” to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej na świecie. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij