WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

Atrakcje w hotelu

ZAMEK

Dla czystej przyjemności…

Wszystkim wielbicielom relaksu dedykujemy Strefę Wellness, w której znajduje się kryty basen z gejzerami, kaskadami wodnymi, jacuzzi i brodzikiem dla dzieci, Strefa Saun i Łaźni oraz Salon Dr Irena Eris Beauty Partner.

Ze smakiem…

Wyszukiwanie nowych smaków i zaskakujących połączeń, czerpanie z najlepszych tradycji regionu i światowych trendów – to domena restauracji U Biskupów – tutaj prawdziwi smakosze doznają kulinarnych objawień.

Dla zabawy…

Trzy bary, znajdujące się na terenie hotelu, utrzymane w trzech różnych stylach, łączy atmosfera dobrej zabawy z muzyką w tle.

Bar Alabaster, znajdujący się na poziomie recepcji, to miejsce gdzie w letnie dni i ciepłe wieczory można wyjść na taras i rozkoszować się gwarem rozmów oraz podziwiać pejzaż z parkiem i alejkami. 

W barach Purpura i Karmin, znajdujących się na poziomie -1, zabytkowe, Zamkowe wnętrza, w połączeniu z wygodnymi kanapami i muzyką, tworzą niezwykłą atmosferę prywatności i oderwania się od codziennego pędu. Bar Purpura jest udostępniany za dodatkową opłatą na wyłącznośc dla grup zorganizowanych.

 

DOOKOŁA ZAMKU

Dla czystej przyjemności…

Spacery alejkami parkowymi, odkrywanie pełnych uroku zakątków, przemierzanie 40 hektarowego terenu, to czysta przyjemność obcowania z naturą i doskonały sposób na wyciszenie i odpoczynek oraz na jogging o każdej porze dnia.

Nad rzeką Bug, oprócz błogiego lenistwa, kąpieli wodnych i wędkowania, można skorzystać z kajaków, łódek oraz przepraw promowych. 

Ze smakiem…

Wieczory w Altanie Grillowej, biesiady, pikniki i ogniska - sprawią, że posiłki na świeżym powietrzu, będą ucztą nie tylko dla ciała, ale również dla ducha.

Dla zabawy…

Wielofunkcyjne boisko – to miejsce gdzie unosi się duch sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim króluje atmosfera dobrej zabawy.

 

NAJBLIŻSZA OKOLICA

Spacery, wycieczki rowerowe, marszobiegi, Nordic Walking – to sposoby na odkrywanie i przemierzanie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu.

Zamek Biskupi, położony na terenie Parku, znajduje się również bezpośrednio na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego – Green Velo. 2000 km ścieżek rowerowych, ciągnących się wzdłuż wschodniej granicy Polski, łączy największe atrakcje przyrodnicze i kulturowe, a przebiegający obok Zamku odcinek Przełom Bugu, ukazuje przepiękny pejzaż nieskażonej przyrody i zabiera w krainę ostatniej dzikiej i nieuregulowanej rzeki w Europie.

Gościom hotelowym za dodatkową opłatą udostępniamy rowery wraz z krzesełkami i kaskami dla najmłodszych oraz kijki do Nordic Walking.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij