WITAMY W ZAMKU

GDZIE HISTORIA ŁĄCZY SIĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Rezerwacja Online

Przyjazd:
Wyjazd:
Sprawdź dostępność

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymaj atrakcyjne zniżki przy rezerwacji

IMPREZY RODZINNE

Zamek Janów Podlaski **** to idealne miejsce do uczczenia każdej okazji. Stylowe przyjęcia, zabawne i szalone imprezy taneczne, tematyczne wieczorki, eleganckie rauty, magiczne bale to tylko kilka propozycji z całego wachlarza możliwości, jakie przed Państwem otwieramy.

  • Zazamcze to nowe miejce na terenie naszego kompleksu przeznaczone na organizację różnego rodzaju przyjęć. Otwarcie Zazamcza już jesienią tego roku. Rezerwacje przyjmujemy już dziś.
  • Główna sala  bankietowa na poziomie -2 jest doskonałym miejscem na zorganizowanie spektakularnych balów, imprez tematycznych, bankietów, widowiskowych gali i spotkań rodzinnych takich jak chrzciny i komunie
  • Salony historyczne w zabytkowym skrzydle wschodnim sprawdzą się w przypadku kameralnych spotkań klubowych i kolacji, eleganckich koktajli i obiadów
  • Altana Grillowa znajdująca się na zewnątrz przeznaczona jest do przyjęć na świeżym powietrzu. Ratanowe meble, roztaczający się widok na park oraz zapach potraw przygotowywanych na profesjonalnym grillu, tworzą kolonialny klimat i atmosferę niewymuszonej elegancji. Istnieje możliwość zaadoptowania terenu wokół Altany poprzez dodatkowe parasole i stoliki.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij